Перелік і вартість робіт по послугах представництва в судах може включати:

1) експертиза документів: проведення аналізу поданого пакету документів щодо доцільності звернення до суду, перевірка правильності оформлення документів, оцінка позитивного вирішення справи в суді;

2) підготовка та подача заяви до суду: складення позову та організація збору всіх необхідних доказів, подача заяви з пакетом документів до суду;

3) участь в судових засіданнях: підготовка до судових засідань, участь у судовому процесі.

Вартість на юридичні послуги залежить від наступних критеріїв:

тривалості часу витраченого для надання юридичної послуги;

– ступеня складності послуги;

– додаткового збору доказів;

– необхідності виїзду у відрядження;

– тривалості відносин юриста з клієнтом.

Види оплати: фіксована, абонентська, погодинна, після виконання послуги з частковим авансом, комбінована.

Погодинна- передбачає оплату юридичних послуг залежно від витраченого часу юристом за 1 годину роботи. В договорі про надання юридичних послуг фіксується вартість послуги за 1 год та перечень послуг, які замовник  доручає до виконання юристу. По мірі виконання за фактично надані послуги складається акт прийому-передачі наданих послуг, який і є підставою для оплати за надані послуги.

Фіксована- полягає в затвердженні із замовником в договорі певної суми винагороди, за надання погодженого обсягу послуг. Фіксована вартість за послуги в договорі не змінюється, незалежно від наданих послуг та витраченого  часу. Даний вид оплати може бути сплачено як разово, так і в кілька етапів.

Абонентська- передбачає надання юридичних послуг на постійній основі з оплатою щомісячної абонентської плати. При довготривалій співпраці замовнику надаються знижки.

Комбінована – така оплата застосовується якщо є декілька видів надання юридичних послуг. Вона включає в себе погоджену оплату за роботу і додаткову оплату за окремо виконані завдання.

Вартість послуг юриста визначається у кожному випадку окремо за погодженням з клієнтом, що зазначається у договорі про надання юридичних послуг.