Надання юридичних консультацій:

Юридичні консультації надаються як в усній так і в письмовій формі. Для надання юридичної консультації юрист вивчає та аналізує питання з яким звернувся клієнт, підбирає законодавство, яке регулює це питання та надає відповідь клієнту з посиланням на нормативно-правові акти. Своєчасно звернувшись до юриста на консультацію Ви зможете зберегти час, здоров’я та в подальшому зупинити спір, конфлікт в досудовому порядку без звернення до суду.

Складення процесуальних документів:

Юридично-процесуальні документи: претензії, заяви, скарги, відзиви, заперечення, договори, тощо. Правильно скласти будь-який юридичний документ зможе саме юрист у відповідності до норм законодавства України. Будь-який документ складений неправильно може бути підставою відмови у розгляді порушеного питання в суді чи інших державних органах.

Представництво в суді та інших державних органах:

Представництво інтересів клієнта в суді, державних органах та інших організаціях допоможе захистити Ваші інтереси від порушених прав іншими особами. Своєчасно надана юридична допомога пришвидшує вирішення багатьох Ваших проблем.

Абонентське (юридичне) обслуговування підприємств:

Клієнт звертається до юриста не тільки для надання консультацій, виникають інші завдання: складення процесуальних документів, представництво інтересів перед третіми особами і в такому випадку подальша співпраця з юристом стає комплексною і переходить на юридичне обслуговування підприємства.

Реєстрація ЮО і ФОП:

Юрист розробляє установчі документи, підбирає КВЕД(и), допомагає вибрати організаційно-правову форму, готує пакет документів для подачі реєстратору, отримує виписку.

Припинення (ліквідація, реорганізація) ЮО і ФОП:

Надає допомогу у визначенні причин припинення господарської діяльності. Готує документи до ліквідації в залежності від обраного способу через суд (банкрутство), за рішенням власника.